Logo Legnica24h.pl
Reklama

Przy ul. Powstańców Śląskich jest już nowy chodnik

Zakończyła się przebudowa chodnika przy ul. Powstańców Śląskich w sąsiedztwie II Liceum Ogólnokształcącego.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Poprzednia nawierzchnia chodnika została ułożona jeszcze przed II wojną. Naruszone zębem czasu betonowe płyty zostały zdjęte. W ich miejsce położono nową nawierzchnię z kostki typu starobruk, nawiązującej do zabytkowego charakteru parku Miejskiego.

Przypomnijmy, że w minionym roku przebudowano pierwszy odcinek tego chodnika od skrzyżowania z al. Orła Białego do wejścia na teren II LO. W tym roku od tego miejsca do skrzyżowania z ul. Jordana. Łączny koszt inwestycji ubiegłorocznej i tegorocznej to ok. 150 tys. zł.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.