Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Złodzieje notorycznie okradają place zabaw w parku Miejskim

Po raz kolejny skradzione zostały elementy huśtawki na placu zabaw w parku Miejskim.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Dziś wczesnym rankiem pracownik firmy zajmującej się utrzymaniem placu zauważył mężczyznę odkręcającego siedzisko huśtawki. Na jego widok złodziej uciekł, zabierając ze sobą odkręcone wcześniej inne siedzisko. Koszt skradzionego elementu, zniszczonych naczepów i łańcuchów to ok. 800 zł.

To była kolejna kradzież tych samych elementów huśtawek. Wcześniej dokonano ich nocą w maju i czerwcu. Kradzieże zostały zgłoszone policji. Ale z powodu niewykrycia sprawców postępowania umorzono.

Według pracowników firmy zajmującej się placami zabaw w parku, wcześnie zdarzały się też sytuacje, że parę razy na ich widok złodziej uciekał, zostawiając niezdemontowane elementy, np. huśtawek. Czy była to ta sama osoba, tego nie wiadomo.

Straty w związku z kradzieżami i naprawa zniszczonych urządzeń są duże. Tylko w tym roku miasto wydało na to ok. 5,5 tys. zł. Przykre jest także to, że do czasu naprawy urządzenia były wyłączone z użytku i nie mogły się na nich bawić dzieci.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama

Warning: array_count_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 12

Warning: arsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 13

Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 14

Warning: array_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 15
Popularne tagi
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.