Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl


K J

Odznaczeni Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

Za wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce Prezydent RP Andrzej Duda odznaczył legniczan Jacka Kielara i Grzegorza Majewskiego.

© Joanna Kielar

W Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Minister Wojciech Kolarski w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy wręczył odznaczenia państwowe, min.działaczom związanym z ruchem Wolność i Pokój. W uroczystości wzięła udział Doradca Prezydenta RP Zofia Romaszewska będąca przewodniczącą Zespołu ds. opiniowania wniosków o nadanie odznaczeń dla działaczy Opozycji Demokratycznej, była uczestniczka opozycji demokratycznej w PRL.

Legniczanie Jacek Kielar (sędzia Sądu Rejonowego w Złotoryi) oraz Grzegorz Majewski (pracownik V LO w Legnicy) otrzymali za wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski

Legniczanie Jacek Kielar (sędzia Sądu Rejonowego w Złotoryi) oraz Grzegorz Majewski (pracownik V LO w Legnicy) otrzymali za wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

jasio ze złotoryi
jasio ze złotoryi12 lipca 2022 o 00:53
A Tato Pana Sędziego nie był wcześniej sekretarzem PZPR w Lwówku Śląskim i Złotoryi ? Co to za czasy !!!
Lubię to! 0
jasia z Łomży
jasia z Łomżyjasio ze złotoryi31 stycznia 2023 o 18:24
a pana tatuś kim był?
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.