Logo Legnica24h.pl
Reklama
allatonce.pl - sklep internetowy

Legniccy kibice dla dzieci z legnickiego szpitala

Blisko 2000 pluszaków udało się przekazać legnickim kibicom na oddziały dziecięce legnickiego szpitala w ramach akcji organizowanej od kilku lat przez zielono-niebiesko-czerwonych kibiców oraz ośrodek Kibice Razem.

© Materia??y prasowe / KIBICE RAZEM Mied?? Legnica

Miśki będą miały za zadanie poprawić humor najmłodszym pacjentom, dla których pobyt w samym szpitalu to bardzo duży stres.

"39 wielkich worków, a w nich 1784 pluszaki. To efekt zbiórki zorganizowanej przez ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica. Świetny odzew nie tylko legnickich kibiców, osób prywatnych, ale również okolicznych szkół, przedszkoli – nie tylko tych legnickich" - informuje Bartłomiej Żygadło z ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica.


Reklama
Zobacz pluszaki i maskotki na Allatonce, gdzie mają wszystko naraz: https://allatonce.pl/Pluszaki-c322


"Instytucji było tyle, że w tej chwili ciężko mi wymienić każdą z osobna. Wiemy jedno, że to dzięki wam udało się uzbierać tak pokaźną ilość "uśmiechów" na buźkach najmłodszych pacjentów legnickiego szpitala. Dziękujemy, że dołączyliście do naszej corocznej akcji. Dziękujemy w imieniu własnym, ale przede wszystkim w imieniu dzieciaków. Jesteście wielcy" - dodaje.

"Dziękuję również kibicom Miedzi za pomoc w segregacji miśków, za wypożyczenie busa potrzebnego do transportu, oraz pomoc w dostarczeniu pluszaków na oddziały dziecięce – tak od siebie dodam, że jak widać na załączonym obrazku nasi legniccy kibice wcale nie są tacy źli za jakich uważa ich nasza legnicka policj" - mówi Bartłomiej Żygadło.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.