Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Ocieplanie i wymiana okien w budynkach Zespołu Szkół Integracyjnych

Trwają prace przy termomodernizacji budynków Zespołu Szkół Integracyjnych przy ul. Wierzyńskiego 1. Roboty wykonuje legnicka firma PHU Maxkol, która wygrała przetarg. Koszt inwestycji to ok. 5 mln 494 tys. zł.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Wykonano już izolację stropów i dachów granulatem z wełny mineralnej w segmentach A i B. W segmencie A rozebrano górną część attyk i pokryto papą termozgrzewalną dach. Obecnie docieplane są ściany i wymieniane okna.

Przypomnijmy, że zakres zadania obejmuje termomodernizację budynków szkoły o powierzchni użytkowej ponad 7 tys. m2 i kubaturze ok. 23 tys. m3, wyburzenie attyk i łuków pomiędzy budynkami, naprawę spękanych ścian, wykonanie dylatacji oraz dodatkowej izolacji na stropach, a także przygotowanie ścian, stropów, ościeżnic i ich docieplenie.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.