Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Oddaj krew, odbierz bilet na mecz Miedzi z Arką Gdynia

Zaplanowany na 11 listopada mecz Miedzi z Arką Gdynia wpisuje się w obchody 100-lecia niepodległości Polski. Klub wspólnie z Legnickim Klubem Honorowych Dawców Krwi PCK także przygotował coś specjalnego dla kibiców.

© legnica24h.pl

Pierwsze 100 osób, które do 9 listopada oddadzą krew w punkcie poboru w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Iwaszkiewicza, będzie mogło odebrać bezpłatne bilety na mecz z Arką Gdynia (początek o godz. 15.30).

Zaświadczenie z Legnickiego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK trzeba będzie wymienić na wejściówki w Strefie Miedzi w Galerii Piastów (I piętro, obok sklepu Home & You). Wydawanie biletów rozpocznie się wraz z początkiem przedsprzedaży.

Punkt poboru krwi czynny jest w następujących godzinach:
Poniedziałek 7.00 - 16.00
Wtorek 7.00 - 12.30
Środa 7.00 - 17.00
Czwartek 7.00 -11.30
Piątek 7.00 - 11.30

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.