Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Nowe szanse po pięćdziesiątce

Punkt informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zaprasza na bezpłatne spotkanie, którego tematem będzie wsparcie unijne dla osób powyżej 50 roku życia.

© logo

Spotkanie odbędzie się 21 września w godzinach od 10.00 do 12.30 w sali NOX budynku Letia Business Center (Legnica, ul. Rycerska 24).

Specjaliści opowiedzą o finansowym wsparciu szkoleń i kursów dla osób po 50 roku życia (m.in. kursy zawodowe, językowe, komputerowe) oraz o dostępnych dotacjach na uruchomienie własnej firmy.

Do udziału zaproszone są osoby indywidualne po 50 roku życia, kluby seniora, uniwersytety trzeciego wieku, organizacje pozarządowe i samorządowe jednostki organizacyjne.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową: pife.legnica@dolnyslask.pl lub telefonicznie: (76) 723 54 80 i (76) 723 54 81.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.