Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Najlepsza szansa na sukces

Rozpoczęła się rekrutacja pracowników do Leadec Sp. z o. o. Spółka ta będzie odpowiedzialna za szeroko pojęty serwis produkcji dla dużego producenta silników w Jaworze.

© Materiały prasowe

Firma jest przedsiębiorstwem należącym do niemieckiej grupy Leadec. Na Polskim rynku jest od blisko 20 lat i jest jednym z wiodących dostawców usług przemysłowych.

Start-up Team Leadec 8.01.2019 r. zainstalował się na terenie budowy nowopowstającej fabryki w Jaworze. Zespół Leadec’a od pierwszego dnia wdraża się w struktury. Plan zatrudnienia dla nowego oddziału w Jaworze przewiduje zatrudnienie ponad 200 osób. W głównej mierze Leadec będzie pozyskiwał specjalistów z zakresu automatyki, mechaniki. Zatrudnienie znajdą również technicy, planiści utrzymania ruchu oraz magazynierzy.

„Ludzie sa dla nas największym zasobem. Kluczowa jest dla nas wiedza i zaangażowanie naszych pracowników. Jako firma doceniamy i promujemy udział pracowników w szkoleniach, niezależne podejmowanie decyzji i pracę zespołową.“ Dzięki wieloletniej współpracy z klientami Leadec jest firmą która zapewnia bezpieczeństwo i długofalowość zatrudnienia.

„Rozwijamy się wraz z naszymi klientami, dzięki temu stale podnosimy jakość naszej pracy, sięgamy po najnowsze rozwiązania i technologie.“. Leadec uchodzi w branży za innowacyjnego eksperta w dziedzinie utrzymania ruchu. Świadczy usługi najwyższej jakości, począwszy od inspekcji, poprzez przeglądy i utrzymanie ruchu dążąc do ciągłego doskonalenia. Zakres prac naszych specjalistów obejmuje kompleksową obsługę techniczną maszyn i kompletnych linii technologicznych. Polega na sukcesywnym zbieraniu i analizowaniu danych o funkcjonowaniu linii produkcyjnych, zakłóceniach powstających podczas pracy nadzorowanych obiektów, planowaniu, a następnie wykonaniu okresowych przeglądów i konserwacji. Ponadto Leadec zajmuje się również projektowaniem maszyn i urządzeń, w ramach którego automatycy realizują zadania z zakresu: projektowania układów bezpieczeństwa, systemów kontrolno-pomiarowych oraz RFID, EKS i DMC, programowania i integrowania robotów, a także opracowywania dokumentacji powykonawczej.

„Jesteś gotów na nowe wyzwania? Zapraszamy do Leadec. Doświadczonym pracownikom oferujemy znakomite możliwości rozwoju kariery w międzynarodowej grupie biznesowej.“

Poszukujemy

  • Automatyków Utrzymania Ruchu
  • Mechaników Utrzymania Ruchu
  • Koordynatorów/planistów Utrzymania Ruchu

Szczegóły ofert znajdą Państwo:

https://www.pracuj.pl/praca/leadec%20sp.%20z%20o.%20o.;kw/jawor;wp

http://www.leadec-services.com.pl/career/

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.