Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

(FOTO) Siatkarski medal zdobyty!

Legnicki klub siatkarski Ikar w niedzielę, 20 stycznia, rozegrał mecz z Bielawianką o medal w rozgrywkach juniorskich na Dolnym Śląsku.

© Kornelia Szymańska

Obie ekipy stoczyły bezpośredni pojedynek o brąz na Dolnym Śląsku. Jednak to właśnie drużynie Ikaru przypadł brązowy medal Dolnośląskiej Ligi Juniorów. Tym samym zapewnili sobie oni kwalifikację do ćwierćfinałów mistrzostw Polski. W całym spotkaniu rozegrano pięć setów.

Z tego miejsca chciałbym podziękować zarządowi klubu i rodzinom za stworzenie warunków dla nas graczy, aby zdobyć ten medal. Ale gdyby nie kibice zgromadzeni na sali najprawdopodobniej mecz zakończyłby się po czwartym secie to wy drodzy kibice obudziliście nas z koszmaru, aby spełnić marzenie nie jednego chłopaka - powiedział Kacper Barowicz, kapitan drużyny.

 

MKS IKAR LEGNICA - KS Bielawianka Bester Bielawa 3:2 (25:15; 13:25;12:25, 25:17; 15:8)

 

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.