Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 64 nowe zakażenia koronawirusem w regionie legnickim; ponad 1,5 tys. osób na kwarantannie

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u dalszych 64 osób z regionu legnickiego; na kwarantannie przebywają 1544 osoby – podało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 15 osób z powiatu legnickiego i 49 z Legnicy – podało w piątek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 37 testów w powiecie legnickim i 116 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 317 osób z powiatu legnickiego oraz 1227 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 746 osób z powiatu legnickiego i 6 817 osób z Legnicy, łącznie to 10 563 przypadki COVID-19.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 46 895 szczepień. W pełni zaszczepiono 20 242 osoby. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 98 631 szczepień. W pełni zaszczepiono 44 244 osoby.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.