Logo Legnica24h.pl
Reklama
allatonce.pl - sklep internetowy

Spektakl mikołajkowy „Zimowe show”

To wyjątkowe i niepowtarzalne w swoim rodzaju familijne przedstawienie Teatru Kubika zawierające w sobie unikatowy pokaz iluzji pantomimicznej, interaktywną bitwę na śnieżki oraz ogrom zabaw i gier ruchowych dla dzieci.

© Materia??y prasowe / LCK

6 grudnia, godz. 17.00
Sala Maneżowa Akademii Rycerskiej (wejście od ul. Ojców Zbigniewa i Michała)
Bilety: 20 zł; dostępne w Galerii Satyrykon

W programie między innymi: wjazd św. Mikołaja na saniach, balonowe show, nauka mikołajkowego tańca, pisanie listu do św. Mikołaja, koło fortuny, bitwa na śnieg bez wody, aktywny świąteczny stolik plastyczny oraz słodka niespodzianka dla każdego dziecka! Gwarantujemy, że NIKT się z nami nie będzie nudził!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.