Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 5 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie legnickim i Legnicy

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w poniedziałek o potwierdzeniu koronawirusa u kolejnych 5 osób z powiatu legnickiego i Legnicy. Łącznie od początku epidemii wykryto 3933 przypadki COVID-19.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 3 osób z powiatu legnickiego i 2 osób z Legnicy – podało w poniedziałek MZ. Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 1548 osób z powiatu legnickiego i 2385 osób z Legnicy, łącznie to 3933 przypadki COVID-19.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.