Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Koronawirus: w weekend 56 nowych zakażeń w powiecie legnickim i Legnicy, zmarła 1 osoba

W sobotę i niedzielę badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem w sumie u kolejnych 56 osób z powiatu legnickiego i Legnicy – wynika z danych Ministerstwa Zdrowa. W wyniku Covid-19 zmarła 1 osoba.

© Materiały prasowe / PAP

Ministerstwo Zdrowia podało w sobotę, że w powiecie legnickim potwierdzono 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, a w Legnicy 18. Natomiast w niedzielę poinformowało o kolejnych 6 zakażonych osobach z powiatu legnickiego i 22 z Legnicy.

Łącznie od 4 marca, czyli początku epidemii w Polsce, potwierdzono zakażenie u 1545 osób z powiatu legnickiego i 2383 osób z Legnicy, łącznie to 3928 przypadków COVID-19.

Resort w sobotnim raporcie przekazał również, że w wyniku Covid-19 zmarła 1 kolejna osoba z Legnicy.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.