Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 26 nowych zakażeń koronawirusem w regionie legnickim

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 26 osób w powiecie legnickim i Legnicy – podało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 11 osób z powiatu legnickiego i 15 osób z Legnicy – podało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 26 testów w powiecie legnickim i 57 w Legnicy. Kwarantanną objęte są 453 osoby z powiatu legnickiego oraz 720 z Legnicy.

W weekend resort zdrowia informował o 30 przypadkach zakażenia koronawirusem w powiecie legnickim i 54 w Legnicy oraz o 3 zgonach z powodu Covid-19 - 1 w powiecie legnickim i 2 w Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 296 osób z powiatu legnickiego i 5 812 osób z Legnicy, łącznie to 9 108 przypadków COVID-19.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.