Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 23 nowe zakażenia koronawirusem w regionie legnickim, zmarły 3 osoby

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 23 osób w powiecie legnickim i Legnicy. Zmarło 3 chorych z COVID-19 – podało we wtorek Ministerstwo Zdrowia.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 11 osób z powiatu legnickiego i 12 osób z Legnicy – podało we wtorek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 71 testów w powiecie legnickim i 142 w Legnicy. Kwarantanną objęte są 492 osoby z powiatu legnickiego oraz 718 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 307 osób z powiatu legnickiego i 5 824 osób z Legnicy, łącznie to 9 131 przypadków COVID-19.

Z powodu Covid-19 zmarły 3 kolejne osoby - 1 z powiatu legnickiego i 2 z Legnicy.

W powiecie legnickim pierwszą dawkę szczepionki przeciw Covid-19 otrzymało 7 212 osób, a 2 038 osób zaszczepiono dwiema dawkami. Łącznie wykonano 9 250 szczepień.

Natomiast w Legnicy pierwszą dawkę szczepionki przeciw Covid-19 otrzymało 17 636 osób, a 5 524 osoby zaszczepiono dwiema dawkami. Łącznie wykonano 23 160 szczepień.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.