Logo Legnica24h.pl
Reklama

Miejska komunikacja. Mniej kursów z powodu absencji kierowców

Jak informuje Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego, w związku ze znacznym wzrostem zwolnień chorobowych wśród kierowców MPK, mogą wystąpić zakłócenia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Wczoraj, według MPK na zwolnieniach przebywało 23 kierowców, spośród około 130. Jak zapewnia miejski przewoźnik, autobusy obsługują wszystkie linie, ale wypadają z rozkładu niektóre kursy.

Za utrudnienia zarząd przeprasza pasażerów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.