Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wojewoda rozstrzygnął dla kogo darmowa komunikacja miejska

Wojewoda dolnośląski Paweł Hreniak, wydał 5 marca rozstrzygnięcie nadzorcze w sprawnie częściowo nieodpłatnej komunikacji miejskiej w Legnicy.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Zgodnie z rozstrzygnięciem z darmowej komunikacji miejskiej mogą korzystać uczniowie legnickich szkół i osoby, które ukończyły 65 lat.

Uchwała o częściowo nieodpłatnej komunikacji został uchwalona 28 stycznia tego roku, głosami radnych PiS i P0.  Po jej zaskarżeniu, wojewoda w rozstrzygnięciu nadzorczym unieważnił jeden z jej zapisów mówiący, że z nieodpłatnej komunikacji mogą korzystać także właściciele aut i ich współpasażerowie gdy przekroczone są normy zanieczyszczenia w powietrzu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.