Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Marynarska i Asnyka przebudowane

Zakończyła się przebudowa ulic Marynarskiej i Asnyka. Koszt tej inwestycji wraz z dokumentacją to około 1,9 mln zł.

Fot. UM Legnica/ materiał prasowy © UM Legnica/ materiał prasowy

Prace polegały na wymianie starej nawierzchni asfaltowej na nową. Przebudowane zostały także chodniki na odcinkach ul. Marynarskiej i zbudowana sieć Legman. Przetarg na przebudowę tych ulic wygrała firma Berger Bau Polska.  

W ramach przebudowy całego ciągu ulic, która usprawni ruch między ul. Chojnowską w kierunku zbiorczej drogi południowej, zakończyły się wcześniej prace na ul. Rataja. Przejezdna jest ul. Oświęcimska. Trwają roboty na Mickiewicza. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.