Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Są pieniądze na założenie firmy

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dla osób po 30 roku życia, chcących rozpocząć działalność gospodarczą z wykorzystaniem zewnętrznych źródeł dofinansowania.

Zdjęcie ilustracyjne Fot. pixabay.com © pixabay.com

Termin: 24 stycznia (środa, godz. 10.00-13.00), miejsce: budynek Letia Business Center, sala „Nox”, ul. Rycerska 24.

Specjaliści doradzą: 

- jak zdobyć dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej,

- jak otrzymać pożyczkę na podjęcie działalności gospodarczej,

- jak wykonywać obowiązki składkowe młodego przedsiębiorcy.

Swój udział w spotkaniu należy zgłosić na adres pife.legnica@dolnyslask.pl lub telefonicznie pod numerem 76 723 54 81 lub 80.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.