Logo Legnica24h.pl
Reklama
DJAtoys.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci
PWSZ im. Witelona w Legnicy
Koparka Jawor - roboty budowlane

LAiK wiesza artystów na koncercie, czyli strefa art Out of Control

Już w sobotę (30 listopada) w klubie Spiżarnia odbędzie się 5. edycja andrzejkowej imprezy charytatywnej Out Of Control - tym razem pod hasłem art & music.

© Materiały prasowe / LAiK

W tym roku nocne koncerty LAIK wzbogacił strefą art w klimatycznej hippisowskiej aranżacji, na której m.in. zobaczycie ciekawe prace lokalnych plastyków i fotografów, poznacie tajniki tatuażu, który zrobi studio KleinDevil. Dochód z imprezy, tradycyjnie przeznaczony zostanie na paczki świąteczne dla dzieci z uboższych domów.

Jak zawsze koncert Out of Control to moc nocnej muzyki. Na scenie zobaczymy aż 7 wykonawców grających przed wszystkim szeroko rozumianą muzykę rockową, choć nie zabraknie akcentów bluesa, spokojnej alternatywny, czy nutki jazzowej. Ale w tym roku Stowarzyszanie Legnica Aktywnie i Kreatywnie przygotowało niespodziankę.

Tym razem organizatorzy idę imprezy próbują nieco zmodyfikować, szerzej otworzyć, pchnąć w kierunku „art out of control". Spiżarnia nabierze nieco bardziej hippisowskiego i artystycznego stylu, dzięki klimatycznej aranżacji oraz towarzyszącej koncertowi wystawie.

Na ścianach holu i pizzerii zawisną prace plastyczne oraz fotografie zdolnych lokalnych artystów. Każdy z nich działa w innej estetyce, więc dla oglądających będzie to podróż po całkowicie odmiennych światach.

Więcej zdradzić nie możemy, aby was zaskoczyć w dniu imprezy, ale zdradzimy, zwróćcie uwagę na choćby ręcznie malowane lampiony przez naszą plastyczkę Katarzynę Drozd, które będą rzucać światło na dzieła i dekoracje. Z prac graficznych, malarskich i rysunkowych zobaczymy takich autorów jak: Seph Iriye, Oskar Czarnecki, Jimie Karankievitch jako J1M1 PU23L, Martynę Gawron Pierzchałę, Weronikę Zych, Katarzynę Drozd. Swoje fotografie zaprezentuje Magda Gursztyn – mówi Dawid Stefanik z LAiK.

Ponownie grają z nami także tatuatorki z KleinDevil - Studio Tatuażu i Piercingu Legnica , które nie tylko powieszą swoje prace, lecz także poznają was z tajnikami tatuażu, jakie mogą dla Was zrobić za wsparcie akcji charytatywne – dodaje Stefanik.

SZCZEGÓŁOWE OPISY ARTYSTÓW WRAZ Z ICH PRACAMI MOŻECIE TAKŻE ZOBACZYĆ W DYSKUSJI NA WYDARZANIU.

„Out of Control” w sferze kultury to przede wszystkim od lat świetna okazja do zaprezentowania się dla mniej lub bardziej doświadczonych solistów oraz kapel, którzy chcą budować wraz z LAiK lokalną scenę muzyczną i przy okazji zrobić coś fajnego – swoimi talentami i pasją do muzyki sprawić uśmiech na twarzach dzieciaków z uboższych legnickich domów. Tym razem będzie bardziej rockowo, choć nie zabraknie akcentów bluesowych czy spokojniejszej alternatywy. Na scenie usłyszmy łącznie 7 formacji: Comin, The Cold, Singer or Sinner, Plug'n'Blues, The Rolling Thunder oraz Patrycja Kamola ze swoją najnowszą płytą (więcej o zespołach na wydarzeniu).

Tradycyjnie dochód z imprezy, czyli cegiełek wstępu, tatuaży oraz licytacji rozmaitych fantów zostanie poznaczony na akcję „Uśmiech pod Choinkę” , dzięki której dzieci pochodzące z uboższych domów otrzymają mikołajkowe prezenty.

Koncert Out Of Control już 30 listopada o godz. 18.00 w klubie Spiżarnia w Legnicy

Cegiełki wstępu w cenie 10 zł do nabycia w :

  • Sklepik z Marzeniami (Legnica, Najświętszej Marii Panny 14 a-d)
  • Art Cafe Modjeska (Legnica Rynek 39- gmach teatru)
  • Klub Spiżarnia (Legnica, ul. Piastowska 1)
  • Klub "4pokoje" (Legnica, Młynarska 7)
  • oraz w cenie 12 zł przed wejściem na koncert.
Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.