Logo Legnica24h.pl
Reklama
Internetowy sklep z zabawkami. Zabawki na dzień chłopaka. Zabawki dla chłopca, dla dzieci, dla dziewczynki.
PWSZ im. Witelona w Legnicy
Leadec
Koparka Jawor - roboty budowlane

Koncert dla Amelki z udziałem m.in. Halinki Kiepskiej i Zielonej Marychy

11 września Stowarzyszenie LAiK i klub Spiżarnia zapraszają na koncert charytatywny dla dwuletniej Amelki Gmyrek zmagającej się z chorobą SMA.

© Materia??y prasowe / LAiK

Podczas kilkugodzinnej imprezy wystąpi kilka kapel i solistów w tym m.in. Zielona Marycha (ex Maria Nefeli / Zielony Groszek) i aktorka Marzena Kipiel-Sztuka, czyli serialowa Halinka Kiepska.

"Gramy dla Amelki" jest pierwszym koncertem Stowarzyszenia Legnica Aktywnie i Kreatywnie po epidemicznej przerwie.

"Chcemy stworzyć przestrzeń do pokazania naszych lokalnych artystów, których przez różne lockdowny nie mieliśmy okazji posłuchać na żywo przez ostanie miesiące. Wszyscy gramy charytatywnie w szczytnej idei, gdyż cały dochód z imprezy, w tym licytacji, trafi na konto dwuletniej Amelki Gmyrek, która zbiera pieniądze na kosztowne leczenie" - mówi Dawid "Denis" Stefanik, szef LAiK.

Na scenie zobaczymy łącznie pięć formacji pochodzących z Legnicy: Cursed Blessings (rock, metal), Bartosza Badtke (akustycznie), Diler music band z gościnnym udziałem Moniki Workun (rock, blues), Zielona Marycha (rock, reggae, punk), Marzena Kipiel-Sztuka - aktorka teatralna i filmowa, która zaprezentuje swój autorski program "Życie nie jest kiepskie" składujący się z ciekawych opowieści z życia zawodowego artystki (m.in. z Świata według Kiepskich) oraz bluesowego koncertu.

Podczas koncertu odbędą się liczne licytacje. Szczegóły na wydarzeniu na Facebooku "Moc dźwięków i rockowych serc - koncert z udziałem m.in. Halinki Kiepskiej i Zielonej Marychy" https://fb.me/e/17m1jKKNl

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.