Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kolejne śniadanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica już 21 listopada

Klub Biznesu Miedzi Legnica otwiera przed przedsiębiorcami nowe perspektywy. Aby się z nimi zapoznać wystarczy 21 listopada przybyć do Hotelu Sękowski. O godz. 9:00 rozpocznie się kolejne biznesowe śniadanie.

© Paweł Sasiela

Współpraca z Partnerskimi Klubami Biznesu, zrzeszającymi ponad dwa tysiące firm z całego kraju, otwiera całkiem nowe perspektywy na ogólnopolskim rynku biznesowym. To znakomita okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zyskania pomysłów na zwiększenie sprzedaży swoich produktów i usług.

W czwartek, 21 listopada, o godz. 9:00 w Hotelu Sękowski odbędzie się kolejne spotkanie, w trakcie którego członkowie Klubu Biznesu Miedzi Legnica będą mieli okazję zaprezentować swoje firmy oraz nawiązać nowe kontakty.

Liczba miejsc na śniadaniu biznesowym jest ograniczona. Dlatego, aby zwiększyć swoje biznesowe szanse nie czekaj i już dziś zarejestruj się na spotkanie pod adresem: https://wydarzenia.partnerskieklubybiznesu.pl/klub-biznesu-miedzi-legnica-/77-sniadanie-biznesowe-klubu-biznesu-miedzi-legnica-2111.html

Aktualni klubowicze wstęp na śniadanie mają bezpłatny. Natomiast firmy z zewnątrz rejestrując się do środy, 20 listopada, płacą 60 zł, a w dniu śniadania 100 zł.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.