Logo Legnica24h.pl
Reklama

Kamila Gasiuk-Pihowicz odwiedzi Legnicę

Na zaproszenie poseł Elżbiety Stępień 15 maja w Legnicy gościła będzie wiceprzewodnicząca klubu poselskiego .Nowoczesna Kamila Gasiuk-Pihowicz.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Spotkanie otwarte „Państwo jest dobrem wspólnym” z mieszkańcami Legnicy rozpocznie się o godz, 17:00 w sali konferencyjnej (3A, parter) Starostwa Powiatowego przy pl. Słowiańskim 1. Na spotkanie zaproszeni zostali także samorządowcy powiatu legnickiego. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Czy Miedź Legnica wywalczy awans do Ekstraklasy?
Tak (87%)
Nie (13%)
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.