Logo Legnica24h.pl
Reklama

Jonathan de Amo w PGE FKS Stali Mielec

Ostatniego dnia okna transferowego obrońca Jonathan de Amo Perez rozwiązał kontrakt z Miedzią Legnica. Hiszpan przeniósł się do niekryjącej ekstraklasowych aspiracji Stali Mielec.

© Paweł Sasiela

Defensor w obecnym sezonie rozegrał 4 mecze w zespole zielono-niebiesko-czerwonych w LOTTO Ekstraklasie. Łącznie wystąpił w 46 meczach ligowych Miedzi w pierwszej lidze oraz piłkarskiej elicie, w których zdobył 2 gole. Jonathan de Amo miał spory wkład w historyczny awans legniczan do najwyższej klasy rozgrywowej.

Teraz w walce o promocję do LOTTO Ekstraklasy pomoże ekipie z województwa podkarpackiego, z którą związał się roczną umową z opcją przedłużenia. W zespole biało-niebieskich występować będzie z numerem 32. Stal po ośmiu meczach ma w dorobku 10 punktów i zajmuje jedenastą pozycję w tabeli.

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.