Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Ojamaa i Pikk zagrali w Lidze Narodów

Powołani z Miedzi Legnica do reprezentacji Estonii pomocnik Henrik Ojamaa i obrońca Artur Pikk zanotowali występy w Lidze Narodów.

© Kornelia Szymańska

Ojamaa wystąpił zarówno w sobotnim, domowym meczu z Grecją, jak i wtorkowym pojedynku z Finlandią, rozgrywanym przez Estonię na wyjeździe. W pierwszym ze spotkań pomocnik zaliczył 80 minut, natomiast w drugim rozegrał o dziesięć minut więcej. Z kolei obrońca Artur Pikk na boisku pojawił się tylko w starciu z Grekami, rozgrywając całe zawody. 

Oba spotkania zakończyły się dla Estończyków jednobramkowymi porażkami. Zespół piłkarzy Miedzi, po dwóch kolejkach, zajmuje ostatnie miejsce w swojej grupie.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

kibic
kibic12 września 2018 o 22:44
Gratulacje Panowie oby tak dalej, a z Miedzianką do pierwszej ósemki!
Lubię to! 2
Michał
Michał12 września 2018 o 14:24
Trzeba przyznać, że obaj są bardzo ciekawymi transferami i dużo wnieśli do gry Miedzi. Samo to, że Pikk wygryzł ze składu Franka Adu Kwame, co wydawało się mało realne. Ojamaa musi natomiast popracować jeszcze nad wykończeniem i grą w defensywie, wtedy będzie z niego naprawdę dobry grajek.
Lubię to! 5
ktoś
ktośMichał13 września 2018 o 12:20
Myślę, że Ojamaa nie pokazał jeszcze maksimum możliwości, ale u trenera Nowaka się odbuduje.
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama

Warning: array_count_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 12

Warning: arsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 13

Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 14

Warning: array_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 15
Popularne tagi
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.