Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Jakub Łukowski w Miedzi

Nowym piłkarzem Miedzi został 23-letni Jakub Łukowski. Pomocnik obecny sezon rozpoczął w Olimpii Grudziądz. Z legnickim klubem związał się trzyletnim kontraktem.

© Materiały prasowe / Miedź Legnica / Bartek Hamanowicz

Łukowski jest wychowankiem Zawiszy Bydgoszcz, w którym grał do sezonu 2015/2016. Następnie przeniósł się do Wisły Płock, występując w ekipie „Nafciarzy" do końca minionego sezonu, z roczną przerwą na wypożyczenie do Olimpii Grudziądz na rozgrywki 2016/2017. Łącznie w Ekstraklasie zanotował 42 mecze i zdobył 2 gole.

Przed startem obecnego sezonu ponownie związał się z biało-zielonymi. W 6 meczach Fortuna 1 Ligi zdążył zdobyć 2 gole, trafiając do siatki w potyczkach z Podbeskidziem Bielsko-Biała i Chrobrym Głogów. Dobra postawa na boisku zaowocowała transferem pomocnika do Miedzi.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.