Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Wypowiedzi trenerów po meczu Miedź – Wigry Suwałki

Prezentujemy wypowiedzi trenerów Adama Fedoruka i Dominika Nowaka po zwycięstwie Miedzi w meczu z Wigrami Suwałki.

© B. Hamanowicz / miedzlegnica.eu

Adam Fedoruk:

Po trzech zwycięstwach przyjechaliśmy z nadzieją. Wiedzieliśmy, że Miedź Legnica jest szczególnie niebezpieczna na własnym terenie i jest to bardzo zdyscyplinowany zespół. Ale przyjechaliśmy tu, żeby zdobyć przynajmniej jeden punkt i tak byliśmy nastawieni. Pierwsza połowa nie do końca nam wyszła, ponieważ zagraliśmy zbyt defensywnie. Mieliśmy problemy z wyprowadzaniem skutecznych kontr. Dopiero w 43 minucie wyszła nam naprawdę bardzo niebezpieczna kontra i jeden z zawodników stanął przed szansą strzelenia bramki. To za mało jak na połowę spotkania. Natomiast w drugiej odsłonie gra toczyła się już nie tylko pod dyktando Miedzi. Niespodziewana bramka troszeczkę wytrąciła nas z równowagi i mecz nie ułożył się tak, jakbyśmy chcieli. Oczywiście gratuluję Miedzi, bo ma bardzo dobry zespół, który potrafi zdominować każdego przeciwnika. Myślę, że Miedź zasłużenie wygrała 2:1. Jeżeli chodzi o naszą grę, to cieszy bramka. W każdym meczu strzelamy gola i dzisiaj także potwierdziliśmy, że jesteśmy zespołem skutecznym.

Dominik Nowak:

Spotkaliśmy się z trudnym rywalem, bardzo dobrze grającym w defensywie. Wiedzieliśmy, że na 30-35 metrze będą się bronić całym zespołem. Na takim skróconym polu trzeba było kreować sytuacje. Drużyna grała bardzo cierpliwie. Brakło tej kropki nad „i" o wiele wcześniej, bo szybsze zdobycie bramki na pewno ułatwiłoby nam zadanie, ale jesteśmy zadowoleni z postawy zespołu, z tego jakiego charakteru nabiera. Przed nami jeszcze trochę pracy, ale odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo z trudnym rywalem, który nieprzypadkowo wygrał z Podbeskidziem czy Termalicą. Spodziewaliśmy się trudnego pojedynku, ale chcę podkreślić spokój zawodników w działaniach boiskowych.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.