Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jakub Łukowski: Lepszego debiutu nie mogłem wymarzyć

Nowy zawodnik Miedzi Legnica w swoim debiucie, w meczu przeciwko Wigry Suwałki, wpisał się na listę strzelców oraz zaliczył asystę. A to wszystko w zaledwie 30 minut.

© Materiały prasowe / Miedź Legnica / Bartek Hamanowicz

Mogę być bardzo zadowolony z mojego debiutu. Pomogłem zespołowi i ostatecznie wygraliśmy ten mecz. Jestem bardzo szczęśliwy, że dołożyłem cegiełkę do tej wygranej. Na pewno mocno dominowaliśmy w tym meczu. Wigry oddały chyba tylko jeden strzał. Mieliśmy moim zdaniem około 70 procent posiadania piłki i mecz pod kontrolą. W drugiej połowie zrobiło się trochę więcej miejsca, strzeliliśmy dwa gole i wygraliśmy. Na pewno nie mogłem sobie wymarzyć lepszego debiutu w Miedzi. Grałem tylko 30 minut, więc bramka i asysta bardzo mnie cieszy – powiedział Jakub Łukowski dla oficjalnego portalu Miedzi Legnica.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.