Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FOTO) Out Of Control IV

To już czwarta edycja takiego koncertu charytatywnego, gdzie cały koszt wejściówek jak i licytacji przeznaczany jest na podopiecznych fundacji TPD.

© Kornelia Szymańska

Tego roku na scenie wystąpiło 7 zespołów i solistów. Widzowie usłyszeli różne style muzyczne, więc z pewnością, każdy znalazł swojego ulubieńca. Na scenie zaprezentowały się zespoły z większym oraz mniejszym doświadczeniem. Była to dla nich świetna okazja do zaprezentowania się przed legnicką publicznością.  Tegorocznymi artystami byli: JOKER, No Idea, RADCURIE, Patrycja Kamola & Giganci Rocka, LoverBoy, Łukasz Kindel i Singer Or Sinner. Na licytację przeznaczone zostały m.in.: koszulka Kolei Dolnośląskich, voucher od restauracji Wegarnik, płyta live DVD + CD od Sztywny Pal Azji z autografami zespołu, dwa vouchery na piercing, bon na tatuaż o wartości 150zł od Body Extreme Tattoo and Piercing Legnica. I standardowo, przy wydarzeniach charytatywnych organizowanych przez LAiK- Legnica Aktywnie i Kreatywnie, licytowane było „nic”, które osiągnęło wartość 200zł. W przerwie między koncertami zostały wręczone dyplomy z podziękowaniami za aktywną działalność na rzecz LAiK.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.