Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FOTO) Skrzaty Miedzi zagrały w Jaworze

Najmłodsi gracze Miedzi Legnica po raz pierwszy w życiu zagrali z rówieśnikami z innych klubów. Okazją do debiutanckiego występu był sobotni III Turniej Mikołajkowy w Jaworze.

© Paweł Sasiela

Zawody były silnie obsadzone, bowiem obok dwóch ekip JTS-u Jawor oraz drużyny jaworskiej Kuźni, w zmaganiach uczestniczyli także piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra, Górnika Wałbrzych, Gryfa Świdnica, AKS-u Strzegom oraz Duo Soccer Świebodzice. Turniej odbywał się w systemie każdy z każdym. Wyniki zeszły na dalszy plan, bowiem liczyła się radość z gry. W związku z tym klasyfikacja końcowa nie była prowadzona, a każdy uczestnik otrzymał złoty medal i mikołajkowy upominek. Drużyny wróciły do domów z pucharami i statuetkami dla najlepszych graczy w zespole.

- Grupa Skrzat 2012 Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica po raz pierwszy wzięła udział w turnieju. Jesteśmy z trenerem Mateuszem Miazgą bardzo zadowoleni z postawy naszych zawodników. Pokazali spore umiejętności, duży charakter i wolę walki. Mimo dwóch pierwszych – przegranych spotkań, dalej gra układała nam się znakomicie. Chcę też zaznaczyć, że nasza drużyna jako jedyna w całej stawce grała bez bramkarza, co ułatwiało rywalom zdobywanie goli. Jednak nie przywiązujemy zbytnio dużej wagi do rezultatów spotkań, ponieważ ważniejsza jest znakomita zabawa i bardzo fajny turniej. Dziękuję moim piłkarzom za zaangażowanie i postawę w tym turnieju, a organizatorom za zaproszenie – mówił po rozgrywkach trener Bartłomiej Hamanowicz.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.