Logo Legnica24h.pl
Reklama

Dzieciakom udały się ferie z legnickim OSIR-em

Ferie zimowe w Legnicy dobiegają już końca. Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował atrakcyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Każdego dnia korzystały z nich seki uczniów.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Przygotowano urozmaicony program zajęć sportowych i rekreacyjnych, by najmłodsi legniczanie w sposób aktywny spędzili czas wolny od nauki. Wszystkie zjęcia odbywały się i odbywają pod okiem instruktorów i opiekunów. Uczestnicy brali udział m.in. w turniejach piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, badmintona i tenisa stołowego w halach sportowych przy ul. Sejmowej, Lotniczej i Głogowskiej. Dużym powodzeniem wśród młodzieży cieszą się zajęcia na siłowni przy ul. Głogowskiej, nazywane treningiem funkcjonalnym.

Uczniowie bardzo chętnie i licznie uczestniczyli też w warsztatach pt. Twoja kanapka, prowadzonych w trybunie A Stadionu Miejskiego, podczas których komponowali własne smakowite kanapki.

Wielkim powodzeniem cieszą się wciąż zajęcia prowadzone na lodowisku przy ul. Sejmowej. Odbywają się tu różnego rodzaju gry i zabawy, nauka jazdy na łyżwach, animacje przy muzyce i konkursy.

Finałem ferii z OSiR-em będzie niedzielna (10 lutego, godz. 15.00) dziecięca wystawa zwierząt domowych „Pochwal się swoim zwierzątkiem” w hali widowiskowo–sportowej przy ul. Lotniczej. Zapisy przyjmowane są do godz. 14.30.

Organizatorzy zapraszają młodych i dorosłych właścicieli piesków, kotów, świnek morskich, chomików, gadów, ptaków i owadów. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, a wyróżnione zwierzątka - nagrody w postaci bonu upominkowego na zakup karmy lub akcesoriów.

Podczas imprezy odbędzie się też zbiórka karmy oraz nakrętek dla zwierząt z legnickiego schroniska.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.