Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Ferie z GOKiS w Kunicach

Już 8 stycznia rozpoczną się zapisy na półkolonie zimowe dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat, organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach.

© Materiały prasowe

Zajęcia trwać będą od godziny 10:00 do 15:00 (czas może się wydłużyć w zależności od programu wycieczek) od poniedziałku do piątku. Na dzieci czeka moc atrakcji, gry, zabawy, zajęcia plastyczne, manualne, teatrzyk dla dzieci i wiele wycieczek autokarowych.

Półkolonie to doskonały pomysł dla dzieci, aby te nie nudziły się w domach w czasie zimowych ferii. Ilość miejsc jest ograniczona. Koszt to 110 złotych (dla posiadaczy karty dużej rodziny – 90 złotych).

Więcej informacji uzyskać można w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu, ul. Słoneczna 11 w Kunicach, oraz pod numerem telefonu 76 857-54-77 (wewnętrzny – 24)

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.