Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dyskutowali o procesach zachodzących w Unii Europejskiej

Prezydent Tadeusz Krzakowski uczestniczył dziś w VI Dolnośląskim Kongresie Samorządowym, który odbył się w salach Stadionu Wrocław. Rozmawiano m.in. o przyszłości kolei regionalnej i aglomeracyjnej oraz o edukacji zawodowej i rynku pracy.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Kongres jest spotkaniem samorządowców z regionu, przedstawicieli administracji rządowej, naukowców, dziennikarzy, przedsiębiorców, działaczy organizacji pozarządowych i ekspertów. Jego tegoroczny motyw przewodni stanowią kwestie związane z rolą i znaczeniem samorządu terytorialnego na tle procesów zachodzących współcześnie w Unii Europejskiej.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.