Logo Legnica24h.pl
Reklama

Dominik Nowak: Nie ukrywam, że jest to mały rewanż

Szkoleniowiec Miedzi po zwycięskim meczu ze Śląskiem Wrocław w Pucharze Polski nie urywał, że jest to mały rewanż za październikową porażkę w lidze.

© B. Hamanowicz / miedzlegnica.eu

Dominik Nowak:

- Na pewno bardzo się cieszymy. Jesteśmy w ćwierćfinale. Dzisiaj nie było to porywające spotkanie. Trzeba to sobie szczerze powiedzieć. Skrupulatnie realizowaliśmy swoje założenia. Celem było zneutralizowanie silnej strony Śląska, jaką są boczne sektory boiska, boczni obrońcy i pomocnicy. Z tych sektorów dużo Śląsk stwarza sytuacji, szczególnie po dośrodkowaniach. Do tego oczywiście stałe fragmenty. Uczulaliśmy zawodników, że mogą się zmienić w wykonaniu zespołu z Wrocławia. Byliśmy blisko, kompaktowo ustawieni, dobrze się asekurowaliśmy. Oczywiście przeanalizujemy to spotkanie, ale krótko, bo za chwilę mamy arcyważny mecz w Zabrzu. Cieszymy się z tego zwycięstwa, szczególnie, że nie ukrywam, że jest to jakiś mały rewanż za to 0:5. Rewanż, który podbudowuje nas pod kątem ligi. Gratuluję moim piłkarzom poświęcenia, zaangażowania i determinacji. Mimo różnych przeciwności, jakie ostatnio nam się przydarzają. Mówię o kontuzjach i drobnych urazach. Zespół pracuje i my na pewno pokazujemy, że jesteśmy tym zespołem.

Zobacz także

Miedź gra dalej!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.