Logo Legnica24h.pl
Reklama

Tadeusz Pawłowski: To jest taki film, który się powtarza

Szkoleniowiec Śląska po pucharowej porażce z Miedzią zauważał, że to kolejny domowy mecz wrocławian z powtarzającym się scenariuszem.

© B. Hamanowicz / miedzlegnica.eu

Tadeusz Pawłowski:

- Kolejny mecz u siebie, który wygląda prawie tak samo. To jest taki film, który się powtarza. Jakbyśmy powiedzieli, żeby nam replay puścili, to jest to samo. Mamy zdecydowaną przewagę, gramy na jedną bramkę, pierwszy atak rywali i O:1. Później znowu atakujemy, mamy przewagę. Naturalnie nie jest łatwo. Uważam, że w lidze jesteśmy w czołówce jeśli chodzi o atak pozycyjny. W Polsce nie jest łatwo grać tym atakiem pozycyjnym i na dzisiaj widzimy, że drużyny grające z kontry zdobywają punkty i przechodzą dalej w pucharze. My mamy troszeczkę inną filozofię gry, ale tę filozofię trzeba na tyle udoskonalić, żebyśmy zdobywali bramki, bo tego nam brakuje.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.