Logo Legnica24h.pl
Reklama

Dawid Kort zagra w Miedzi

24-letni środkowy pomocnik Dawid Kort został nowym piłkarzem Miedzi. Przez ostatnie pół roku piłkarz występował w greckim Atromitosie Ateny. Z zielono-niebiesko-czerwonymi związał się rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o dwa lata.

© Materiały prasowe / Miedź Legnica / Bartek Hamanowicz

Dawid Kort jest wychowankiem Pogoni Szczecin, w której w sezonie 2012/2013 zadebiutował w Ekstraklasie. W przeszłości z Pogoni wypożyczany był do Floty Świnoujście i Bytovii Bytów. Ostatni sezon rozpoczął w krakowskiej Wiśle, zdobywając bramkę m.in. w meczu przeciwko Miedzi. Wiosną związany był natomiast z Atromitosem Ateny. W najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju wystąpił łącznie w 79 meczach, strzelając 11 bramek.

Zawodnik pomyślnie przeszedł testy medyczne i w piątek podpisał z Miedzią roczną umowę z opcją przedłużenia o dwa lata. Kort występował będzie z numerem 9 na koszulce.

Przede wszystkim chciałbym grać i pomóc zespołowi w awansie. Miałem kilka innych propozycji, ale zdecydowałem się na Miedź – mówi Dawid Kort.

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.