Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Artur Pikk dalej w Miedzi

Defensor Artur Pikk podpisał nowy kontrakt z Miedzią. Reprezentant Estonii po sezonie otrzymał oferty z zagranicznych klubów i wydawało się, że z nich skorzysta. Ostatecznie zdecydował się nadal reprezentować zielono-niebiesko-czerwone barwy.

© Materiały prasowe / Miedź Legnica / Bartek Hamanowicz

Artur Pikk do Legnicy trafił przed sezonem 2018/2019, wzmacniając rywalizację na lewej obronie. W piłkarskiej elicie w zespole Miedzi wystąpił w 21 spotkaniach i zdobył jednego gola, w wygranym 2:1 meczu z Cracovią. Ponadto rozegrał 3 pojedynki w Totolotek Pucharze Polski. W przeszłości Pikk występował w takich klubach jak Levadia Tallin, BATE Borysów czy MFK Ružomberok.

Piłkarz, mogący występować również na lewej pomocy, związał się z Miedzią roczną umową z opcją przedłużenia o dwa lata.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.