Logo Legnica24h.pl
Reklama

Bajki, filmy, liryka. Czyli koncert w wykonaniu Magdaleny Marchewki

Koncert miał miejsce na placu obok Katedry. Nie zabrakło publiczności.

© Kornelia Szymańska

Magdalena Marchewka to artystka z Opery Wrocławskiej, jest Prezesem Fundacji Promocji i Rozwoju Sztuki „Soprano”. Na swoim koncie ma występy wielu ról m.in. na scenie Opery Krakowskiej, Teatru Muzycznego w Łodzi i Teatru Movimento w Czechowicach. Sopranistka jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej w Legnicy, Akademii Muzycznej w Łodzi oraz studiów wokalno-aktorskich w Akademii Muzycznej w Krakowie. Pani Magdalenie Marchewce na fortepianie akompaniował Paweł Wrzecionowski. Jest on absolwentem legnickiej Szkoły Muzycznej.

Tego wieczoru na placu można było usłyszeć utwory z filmu „Mała Moskwa”, jednego z najważniejszych dla legniczan filmu. Słuchaczami byli nie tylko Ci, który siedzieli w zasięgu wzroku artystów, ale także Ci po niemalże drugiej stronie rynku. Publiką stawały się również te osoby, które nie planowały zostawać dłużej na świeżym powietrzu. Swoje zdania zmieniali po usłyszeniu niesamowitego głosu wokalistki. Po każdym zagranym utworze para dostawała gromkie brawa.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Ola
Ola15 lipca 2018 o 23:51
Super wydarzenie!
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.