Logo Legnica24h.pl
Reklama

Festiwal Polskich Legend

Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie zaprasza na międzypokoleniowy festiwal muzyczny nawiązujący klimatem do kultowych i ponadczasowych legend polskiej muzyki lat 60’, 70’, 80’ i 90’.

© materiał prasowy

Pierwszy dzień festiwalu jest dedykowany dla fanów bluesa i rocka. Zagrają m.in. Piotr Nalepa Breakout Tour oraz Jacek Dewódzki (wokalista, kompozytor i autor tekstów grupy Dżem). 

Drugi dzień będzie ucztą muzyczną dla miłośników poezji śpiewanej i muzyki bardowskiej. 

Na scenie pojawi się Czerwony Tulipan oraz Czarny Nosal - czyli duet Darek Czarny (Stare Dobre Małżeństwo/U Studni) i Rafał Nosal (Grupa Bohema). Na koncercie zaprezentują się także mniej znani muzycy, które zmierzą się z utworami polskich legend we własnych autorskich aranżacjach.

Ten istny wehikuł czasu to spotkanie z muzyką kultowych, wciąż aktywnie koncertujących zespołów ale także wyjątkowa okazja do przypomnienia sobie twórczości Wielkich Nieobecnych polskiej sceny jak: R. Riedel, J. Kaczmarski, T. Nalepa, M. Grechuta, K. Klenczon (Czerwone Gitary), C. Niemen, G. Ciechowski (Republika), E. Stachura i Innych.  

Jesteś solistą lub masz zespół i chciałbyś się zaprezentować na Festiwalu Polskich Legend? Zgłoś się! - na zgłoszenia czekamy do 20 lipca! 

Więcej informacji na stronie www.festiwalpolskichlegend.pl

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.