Logo Legnica24h.pl
Reklama

Festiwal Polskich Legend

Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie zaprasza na międzypokoleniowy festiwal muzyczny nawiązujący klimatem do kultowych i ponadczasowych legend polskiej muzyki lat 60’, 70’, 80’ i 90’.

© materiał prasowy

Pierwszy dzień festiwalu jest dedykowany dla fanów bluesa i rocka. Zagrają m.in. Piotr Nalepa Breakout Tour oraz Jacek Dewódzki (wokalista, kompozytor i autor tekstów grupy Dżem). 

Drugi dzień będzie ucztą muzyczną dla miłośników poezji śpiewanej i muzyki bardowskiej. 

Na scenie pojawi się Czerwony Tulipan oraz Czarny Nosal - czyli duet Darek Czarny (Stare Dobre Małżeństwo/U Studni) i Rafał Nosal (Grupa Bohema). Na koncercie zaprezentują się także mniej znani muzycy, które zmierzą się z utworami polskich legend we własnych autorskich aranżacjach.

Ten istny wehikuł czasu to spotkanie z muzyką kultowych, wciąż aktywnie koncertujących zespołów ale także wyjątkowa okazja do przypomnienia sobie twórczości Wielkich Nieobecnych polskiej sceny jak: R. Riedel, J. Kaczmarski, T. Nalepa, M. Grechuta, K. Klenczon (Czerwone Gitary), C. Niemen, G. Ciechowski (Republika), E. Stachura i Innych.  

Jesteś solistą lub masz zespół i chciałbyś się zaprezentować na Festiwalu Polskich Legend? Zgłoś się! - na zgłoszenia czekamy do 20 lipca! 

Więcej informacji na stronie www.festiwalpolskichlegend.pl

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.