Logo Legnica24h.pl
Reklama

Zdrowe i sportowe ferie zimowe z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica

Tak jak w latach poprzednich, tak i w tym roku, ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica podczas zimowych ferii zorganizuje czas dla najmłodszych kibiców Miedzianki.

© Materiały prasowe / KIBICE RAZEM Miedź Legnica

Tegoroczne hasło przewodnie Zdrowe i sportowe ferie zimowe będzie miało odniesienie w rzeczywistości.

Przygotowaliśmy dla naszych podopiecznych iście sportowe ferie w zaprzyjaźnionych z naszym ośrodkiem klubach – Bartłomiej Żygadło, Koordynator Ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica.

W planach są zajęcia pod okiem profesjonalnych trenerów w takich miejscach jak:

  • Fitness Piekary
  • OLD School Boxing GYM - Legnica
  • Fight Hobby
  • Basen Delfinek
  • Jump Heaven Legnica

Dodatkowo młodzi sportowcy wezmą udział w turnieju piłkarskim organizowanym przez legnicki OSiR. O ile pogoda pozwoli odbędą się także zajęcia sportowe na legnickim lodowisku.

W planach mamy również zwiedzenie od środka stadionu sportowego im.Orła Białego; malowanie oprawy przez naszych młodych kibiców, która to następnie będzie zaprezentowana na Sektorze Rodzinnym legnickiego stadionum warsztaty techniczne w Muzeum Miedzi w Legnicy; zwiedzanie legnickiej komendy Straży Pożarnej oraz udział w warsztatach edukacyjnych przeprowadzonych przez legnickich strażaków – dodaje Żygadło.

Na sam koniec dla najbardziej aktywnych planujemy mega niespodziankę w postaci całodniowej wycieczki w nasze piękne Karkonosze. Jednymi słowy będzie się działo – mówi koordynator legnickiego ośrodka.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.