Logo Legnica24h.pl
Reklama

ZDM wybrał firmę, która uzupełni zimowe ubytki w jezdniach

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Borowczyk wygrało przetarg na remonty ulic w mieście, polegające na uzupełnianiu ubytków w jezdniach, powstałych podczas zimy.

© jawor24h.pl

W przetargu uczestniczyły trzy firmy. Zwycięzca zaoferował cenę 280 tys. zł. Naprawy jezdni będą polegały na mechanicznym uzupełnianiu nawierzchni mieszanką emulsji z grysem.

Tę technologię stosujemy od kilku lat – mówi Andrzej Szymkowiak, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich. – Pozwala ona na szybkie uzupełnianie ubytków i jest trwała. Prace rozpoczną się, jak tylko temperatura podskoczy do około 10 stopni Celsjusza.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.