Logo Legnica24h.pl
Reklama
hurtownia zabawek oraz artykułów szkolnych i biurowych
Collegium Witelona

WOŚP przekazała sprzęt dla Pogotowia Ratunkowego w Legnicy

W czwartek Pogotowie Ratunkowe w Legnicy otrzymało dar od Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. To wysokiej jakości sprzęt do wykonywania szybkiego badania protokołem FAST u pacjentów urazowych, za pomocą ultrasonografii.

© Materia??y prasowe / PR w Legnicy

"Przekazane 5 zestawów firmy Philips Lumify znajdzie się na wyposażeniu specjalistycznych Zespołów Ratownictwa Medycznego Pogotowia Ratunkowego w Legnicy, gdzie trafią po przeszkoleniu personelu pracującego w Zespołach Ratownictwa Medycznego w wykonywaniu tego badania" - informuje Szymon Czyżewski, rzecznik prasowy Pogotowia Ratunkowego w Legnicy. "Pragniemy podziękować Fundacji Jurka Owsiaka za przekazany nam specjalistyczny sprzęt" - dodaje.

Wartość urządzeń to około 150 tysięcy złotych.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Popularne tagi
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.