Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Weź udział w turnieju „Siatkówka z pisanką”

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zaprasza na Otwarty Turniej w Piłce Siatkowej „Siatkówka z pisanką”, który będzie rozegrany w sobotę (8 kwietnia) w hali sportowej przy ul. Lotniczej. Początek godz.10.00.

Fot. OSiR Legnica © osir

Do udziału w turnieju organizatorzy zapraszają sześcioosobowe drużyny mieszane z udziałem przynajmniej jednego mężczyzny w drużynie żeńskiej oraz przynajmniej jednej kobiety w drużynie męskiej.

Wpisowym od każdego uczestnika będzie własnoręcznie wykonana pisanka. Za najładniejsze okazy siatkarze otrzymają świąteczne mazurki.

Rywalizacja prowadzona będzie na trzech boiskach, w kategoriach: gimnazjalna, ponadgimnazjalna i otwarta. System rozgrywek zostanie ustalony przez organizatora podczas turnieju i jest zależny od liczby zgłoszonych drużyn.

Za zajęcie miejsc I-III w poszczególnych kategoriach drużyny otrzymają puchary. Wszyscy uczestnicy częstowani będą okazjonalną babą wielkanocną.

Zgłoszenia udziału w siedzibie OSiR, tel. 76 7233801 lub e-mail: ci@osir.legnica.eu do 07.04.2017 r. do godz. 15.30 oraz w dniu imprezy. Regulamin dostępny w siedzibie OSiR i na stronie www.osir.legnica.eu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama

Warning: array_count_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 12

Warning: arsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 13

Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 14

Warning: array_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 15
Popularne tagi
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.