Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

W środę Miedź wraca do treningów

Piłkarze ekstraklasowej Miedzi Legnica w najbliższą środę, 20 czerwca, rozpoczną przygotowania do nadchodzącego sezonu.

© B.Hamanowicz / www.miedzlegnica.eu

Legniczanie w najbliższych dniach przejdą także badania medyczne oraz wydolnościowe. W dniach 25 czerwca – 1 lipca drużyna wyjedzie na zgrupowanie do Opalenicy. W planie jest też pięć sparingów. W środę 20 czerwca piłkarze Miedzi wrócą do treningów. Pierwsze zajęcia sztab trenerski zaplanował na godz. 10:30. Legniczanie będą trenować na boisku bocznym.

W najbliższy czwartek piłkarze przejdą badania krwi oraz tkanki tłuszczowej. Po nich będą trenować na siłowni. Tego samego dnia po południu trener Dominik Nowak zaplanował trening na boisku bocznym. W piątek w godzinach porannych Miedź odbędzie kolejne zajęcia na boisku bocznym przy ul. Hetmańskiej. Sobota upłynie pod znakiem testów wydolnościowych, które odbędą się rano również przy ul. Hetmańskiej. Pod koniec tygodnia z zespołem rozpocznie przygotowania Henrik Ojamaa.

Następnie w dniach 25 czerwca – 1 lipca zespół Miedzi wyjedzie na zgrupowanie do Opalenicy. W planie przygotowań legnickiego zespołu jest także pięć meczów sparingowych.

 

Aktualny plan sparingów Miedzi:

30 czerwca: sparingi z Wartą Poznań i Koroną Kielce (na zgrupowaniu w Opalenicy);

7 lipca: sparing z AEK Ateny (w Kielcach);

11 lipca: sparing z FC Hradec Kralove (w Legnicy);

14 lipca: sparing z Rakowem Częstochowa (miejsce do ustalenia).

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.