Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

W poniedziałek internetowe spotkanie policjanta z seniorami

Komenda Miejska Policji w Legnicy, jako jedna z 26 jednostek województwa dolnośląskiego, będzie realizowała pilotażowy program szkoleń na żywo w sieci, który jest skierowany dla seniorów. Pierwsze spotkanie w poniedziałek.

© Materiały prasowe / PAP

Internetowe spotkanie z seniorami odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 1 marca od godz. 9.00 pod hasłem „Senior online”.

"Celem koncepcji jest zapoznawanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegania przestępstwom takim jak oszustwa, kradzieże, rozboje oraz podniesienie świadomości na temat własnego bezpieczeństwa" - informuje legnicka Policja.

Uczestnicy spotkania uzyskają również informacje nt. zdarzeń, do jakich doszło z udziałem seniorów na terenie Legnicy i powiatu legnickiego. Będą mogli również "zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub po odpowiedzą policjanci" - dodaje KMP Legnica.

Link do spotkania: https://youtu.be/NW5P4-TjzZo

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.