Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

W poniedziałek I sesja nowej kadencji Rady Miejskiej Legnicy. Transmisja w internecie

Pierwsza, inauguracyjna sesja Rady Miejskiej Legnicy VIII kadencji odbędzie się w poniedziałek, 19 listopada 2018 roku o godz. 10.00 w sali 226 Urzędu Miasta Legnicy.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Porządek przewiduje złożenie ślubowania przez prezydenta miasta oraz radnych Rady Miejskiej Legnicy, wybór przewodniczącego i wiceprzewodniczących rady oraz wybór członków poszczególnych komisji.

Pierwsza sesja, a także wszystkie kolejne, będzie transmitowana w internecie i dostępna pod tym adresem.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.