Logo Legnica24h.pl
Reklama

Tadeusz Krzakowski prezydentem Legnicy na kolejną kadencję

Tadeusz Krzakowski został wybrany prezydentem na kolejną, piątą kadencję samorządową.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Według danych Miejskiej Komisji Wyborczej zagłosowały na niego 18 482 osoby (64,8 proc.). Jarosława Rabczankę poparło 10 058 (35,2 proc.). Frekwencja wyniosła w drugiej turze ok. 37,3 proc.

Legnica nas połączyła – mówił prezydent elekt podczas wieczoru wyborczego w jego sztabie. – To przede wszystkim sukces tysięcy legniczan, którzy mi zaufali i zagłosowali. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim biorącym udział w wyborach. Mój program to rozwój miasta we wszystkich sferach, jego unowocześnianie, tworzenie coraz lepszych warunków życia, zaspokajanie potrzeb mieszkańców i codzienny z nimi dialog.

Tadeusz Krzakowski jest prezydentem Legnicy od 2002 r.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.