Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Upamiętnili rocznicę zakończenia II wojny światowej

W 75 rocznicę zakończenia II wojny światowej w miejscach pamięci na legnickim Cmentarzu Komunalnym prezydent Tadeusz Krzakowski wraz ze swoimi współpracownikami oraz starosta legnicki Adam Babuśka złożyli kwiaty i zapalili znicze.

© Materiały prasowe / UM Legnica

– Zawsze będziemy winni cześć i pamięć bohaterom tej najokrutniejszej z wojen. Sami musimy zadbać o to, by pokój i współpraca nie uległy już nigdy wrogim zagrożeniom – powiedział prezydent Tadeusz Krzakowski.

75 lat temu, 8 maja 1945 r., zakończyła się II wojna światowa w Europie. Akt kapitulacji Niemiec oznaczał koniec sześcioletnich zmagań.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.