Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Tydzień Przedsiębiorcy. ZUS w Legnicy organizuje bezpłatne spotkania

Na cykl szkoleń-seminariów w czasie Tygodnia Przedsiębiorcy Legnicki ZUS zaprasza lokalnych przedsiębiorców od 23 do 27 września 2019 r.

© ZUS

W tym roku szczególne ciepłe zaproszeniekierujemy do Legniczanek, które prowadzą własne firmy. Specjalnie dla pań odbędzie się seminarium, które  poprowadzi trener biznesu z ogólnopolskiej Fundacji Sukces Pisany Szminką. Spotkanie stanowi element programu „Sukces to ja”; „Networking w biznesie i giełda talentów”.

W czasie spotkania, bizneswoman z Legnicy i okolic podzielą się swoją wiedzą, talentami, poszukają nowych klientów, nowych współpracowników, zbudują nowe sieci kontaktów. Jest to także doskonała okazja dla tych pań, które dopiero myślą o uruchomieniu własnej firmy, gdyż na spotkaniu konsultanci ZUS powiedzą, jakie są pierwsze kroki przy zakładaniu działalności gospodarczej.

Tegoroczna wrześniowa inicjatywa ZUS dla przedsiębiorców ma zasięg ogólnopolski i wpisuje się w cele kampanii realizowanej przez Państwową Inspekcję Pracy pt. „Pracuję/zatrudniam legalnie” a także w kampanię „Masz wybór”. Dlatego naszym przedsiębiorcom zaprezentujemy zagadnienia związane z rolą płatnika składek, jego obowiązkami, a także kwestią przysługujących świadczeń. Omówimy alternatywy zgłoszenia do ubezpieczeń i konsekwencje opłacania niższych składek, a także udogodnienia dla przedsiębiorców.

Podobne inicjatywy będą realizowane w tym samym czasie na terenie całego Dolnego Śląska. Wszystkie seminaria i szkolenia odbędą się w siedzibie  Oddziału ZUS w Legnicy przy ul. Władysława Grabskiego 26, w sali konferencyjnej nr 100 i 200.

Jużdzisiaj można się na nie zapisywać pod numerami telefonu 76876 41 61 / 76876 41 63 / 76 876 41 68.

Harmonogram „Tygodnia Przedsiębiorcy” w legnickim Oddziale ZUS

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.