Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Logo Legnica24h.pl
© materiał prasowy

Udostępnij:

Trzecie urodziny mini-zoo

Dla dzieci|Dla seniora

Dzieci i dorosłych zapraszamy w niedzielę, 17 września na trzecie urodziny legnickiego mini-zoo.

Opiekunowie mini-zoo, specjalnie na urodzinowe obchody, przygotowali bogaty program: malowanie twarzy i kamieni otoczaków, wiejską zagrodę z miniaturowymi królikami do przytulania i karmienia przez dzieci, przejażdżki na kucykach, urodzinowy tort dla gości, dmuchaniec do skakania, warsztaty plastyczne, zabawy z mydlanymi bańkami, zabawy taneczne oraz występy artystyczne Młodzieżowego Centrum Kultury.

Będą także konkursy z nagrodami: bieganie w workach, hokej na trawie, kosze z piłkami, celne rzucanie ziemniakami do skrzynek, konkurs dla mam - obieranie ziemniaków na czas, konkurs dla tatusiów - ubijanie piany na czas, przeciąganie liny, jedzenie świeżych krówek na czas, konkursy wiedzy o żyjących w minii-zoo zwierzętach, prelekcje i pokazy gadów prowadzone przez lekarza weterynarii.

Publiczność bawić będą: Fiona, Shrek i Ciastek. Wstęp wolny, a dla zwycięzców konkursów - liczne nagrody

Mini Zoo w Legnicy
Wyznacz trasę
 
17 września 12:00
 
Mini Zoo w Legnicy
 
Wstęp wolny

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.